Aktivitetskalender

Visning:
Forrige Næste
Uge 5
torsdag, 01-02-2018
08:00-08:15 Morgensamling for 0. til 6. årgang. 0A, 0B, 0C, 1A, 1B, 1C, 2A, 2B, 2C, 3A, 3B, 4A, 4B, 5X, 5Y, 5Z, 6A, 6B
08:00-13:30 Projektuge (0. - 9. årgang) - FFO åbner kl. 13.30 0A, 0B, 0C, 1A, 1B, 1C, 2A, 2B, 2C, 3A, 3B, 4A, 4B, 5X, 5Y, 5Z, 6A, 6B, 7A, 7B, 8A, 8B, 9C, 9X, 9Y AEN, AFA, AHAK, ALO, AMA, ANCO, BAF, BEMA, BIW, BKJ, BLA, BRU, CHO, CKU, DST, GNY, HBR, HLA, HMO, HRA, HTA, IPO, IVE, JAW, JCL, JLA, JRY, KHA, KMJ, KNØ, KTH, LDR, LHI, LKL, LNI, LOR, LTH, LVE, MAA, MAP, MAY, MCA, MEH, MGI, MGR, MHA, MHE, MMA, MMØ, MPE, MPO, MSLP, MWH, NCH, NGO, OMA, OWL, PETH, RRA, SBR, SHE, SHN, SJE, SKN, SMO, SPO, SST, SSV, SSØ, TLJ, TMA, TVE, UFI, UGO, VØR, YAU, CAR
08:30-14:00 Ekskursion - Farum Spejder (2 x HT-Kort) 1A, 1B KNØ, MCA, LHI
14:15-16:15 Slusen (Mettes kontor)
fredag, 02-02-2018
08:00-13:30 Ekskursion - Farum 2 x (HT-kort) 7A, 7B SHN, TMA
08:00-13:30 Projektuge (0. - 9. årgang) - FFO åbner kl. 13.30 0A, 0B, 0C, 1A, 1B, 1C, 2A, 2B, 2C, 3A, 3B, 4A, 4B, 5X, 5Y, 5Z, 6A, 6B, 7A, 7B, 8A, 8B, 9C, 9X, 9Y AEN, AFA, AHAK, ALO, AMA, ANCO, BAF, BEMA, BIW, BKJ, BLA, BRU, CHO, CKU, DST, GNY, HBR, HLA, HMO, HRA, HTA, IPO, IVE, JAW, JCL, JLA, JRY, KHA, KMJ, KNØ, KTH, LDR, LHI, LKL, LNI, LOR, LTH, LVE, MAA, MAP, MAY, MCA, MEH, MGI, MGR, MHA, MHE, MMA, MMØ, MPE, MPO, MSLP, MWH, NCH, NGO, OMA, OWL, PETH, RRA, SBR, SHE, SHN, SJE, SKN, SMO, SPO, SST, SSV, SSØ, TLJ, TMA, TVE, UFI, UGO, VØR, YAU, CAR
Uge 6
mandag, 05-02-2018
- Skakuge i frikvaterne + hele fredagen 0A, 0B, 0C, 1A, 1B, 1C, 2A, 2B, 2C, 3A, 3B, 4A, 4B, 5X, 5Y, 5Z, 6A, 6B, 7A, 7B, 8A, 8B, 9C, 9X, 9Y AEN, ALO, AMA, BAF, BKJ, BLA, BRU, CHO, CKU, DST, HBR, HLA, HMO, HRA, IPO, IVE, JLA, KHA, KNØ, LHI, LNI, LOR, MAA, MAY, MCA, MGI, MGR, MHA, MPE, MPO, NGO, OMA, RRA, SBR, SHE, SHN, SJE, SST, TLJ, TMA, TVE, UFI, VØR, CAR, AFA
tirsdag, 06-02-2018
08:30-14:00 Ekskursion - Tøjhusmuseet (HT-kortet) 1A, 1B MCA, LNI
onsdag, 07-02-2018
- Skakuge i frikvaterne + hele fredagen 0A, 0B, 0C, 1A, 1B, 1C, 2A, 2B, 2C, 3A, 3B, 4A, 4B, 5X, 5Y, 5Z, 6A, 6B, 7A, 7B, 8A, 8B, 9C, 9X, 9Y AEN, ALO, AMA, BAF, BKJ, BLA, BRU, CHO, CKU, DST, HBR, HLA, HMO, HRA, IPO, IVE, JLA, KHA, KNØ, LHI, LNI, LOR, MAA, MAY, MCA, MGI, MGR, MHA, MPE, MPO, NGO, OMA, RRA, SBR, SHE, SHN, SJE, SST, TLJ, TMA, TVE, UFI, VØR, CAR, AFA
10:00-14:30 Ekskursion - Bakkehusmuseet, Frederiksberg (HT-Kort) 9X OMA
17:30-20:00 Skolebestyrelsesmøde (mødelokalet) 0A, 0B, 0C, 1A, 1B, 1C, 2A, 2B, 2C, 3A, 3B, 4A, 4B, 5X, 5Y, 5Z, 6A, 6B, 7A, 7B, 8A, 8B, 9C, 9X, 9Y AFA, MGI, MWH, PETH, TMA
torsdag, 08-02-2018
- Skakuge i frikvaterne + hele fredagen 0A, 0B, 0C, 1A, 1B, 1C, 2A, 2B, 2C, 3A, 3B, 4A, 4B, 5X, 5Y, 5Z, 6A, 6B, 7A, 7B, 8A, 8B, 9C, 9X, 9Y AEN, ALO, AMA, BAF, BKJ, BLA, BRU, CHO, CKU, DST, HBR, HLA, HMO, HRA, IPO, IVE, JLA, KHA, KNØ, LHI, LNI, LOR, MAA, MAY, MCA, MGI, MGR, MHA, MPE, MPO, NGO, OMA, RRA, SBR, SHE, SHN, SJE, SST, TLJ, TMA, TVE, UFI, VØR, CAR, AFA
08:30-14:00 Ekskursion - Tøjmuseet (HT - kort) 1A, 1B KNØ, MCA, LHI
fredag, 09-02-2018
- Skakuge i frikvaterne + hele fredagen 0A, 0B, 0C, 1A, 1B, 1C, 2A, 2B, 2C, 3A, 3B, 4A, 4B, 5X, 5Y, 5Z, 6A, 6B, 7A, 7B, 8A, 8B, 9C, 9X, 9Y AEN, ALO, AMA, BAF, BKJ, BLA, BRU, CHO, CKU, DST, HBR, HLA, HMO, HRA, IPO, IVE, JLA, KHA, KNØ, LHI, LNI, LOR, MAA, MAY, MCA, MGI, MGR, MHA, MPE, MPO, NGO, OMA, RRA, SBR, SHE, SHN, SJE, SST, TLJ, TMA, TVE, UFI, VØR, CAR, AFA
08:00-08:15 Morgensamling for 0. - 6. årgang (Sebastian og Irene) 0A, 0B, 0C, 1A, 1B, 1C, 2A, 2B, 2C, 3A, 3B, 4A, 4B, 5X, 5Y, 5Z, 6A, 6B
09:00-12:00 Ekskursion - Vandspejlet - Måløv (Går) 1C, 2C AMA, MMØ
12:00-13:30 Fastelavn Skole/FFO fælles 0A, 0B, 0C, 1A, 1B, 1C, 2A, 2B, 2C, 3A, 3B, 4A, 4B, 5X, 5Y, 5Z, 6A, 6B, 7A, 7B AEN, AFA, AHAK, ALO, AMA, ANCO, BAF, BEMA, BIW, BKJ, BLA, BRU, CHO, CKU, DST, GNY, HBR, HLA, HMO, HRA, HTA, IPO, IVE, JAW, JCL, JLA, JRY, KHA, KMJ, KNØ, KTH, LDR, LHI, LKL, LNI, LOR, LTH, LVE, MAA, MAP, MAY, MCA, MEH, MGI, MGR, MHA, MHE, MMA, MMØ, MPE, MPO, MSLP, MWH, NCH, NGO, OMA, OWL, PETH, RRA, SBR, SHE, SHN, SJE, SKN, SMO, SPO, SST, SSV, SSØ, TLJ, TMA, TVE, UFI, UGO, VØR, YAU, CAR
Uge 8
mandag, 19-02-2018
08:00-08:15 Morgensamling for 0. - 6. årgang (Irene og Sebastian) 0A, 0B, 0C, 1A, 1B, 1C, 2A, 2B, 2C, 3A, 3B, 4A, 4B, 5X, 5Y, 5Z, 6A, 6B
10:00-12:00 Skovhuset (Bruger eget rejse-kort) 2C AMA
tirsdag, 20-02-2018
08:00-11:20 Samler, krop og bevægelse (Værløse Kirke) 0A, 0B, 0C, 1A, 1B, 1C PETH, AEN, AHAK, BIW, BKJ, HMO, KNØ, LNI, LOR, MCA, MSLP, NGO, SJE, KHA, LTH, RRA, UGO, GNY, AMA, KTH, MMØ, MPE, TLJ, TVE
torsdag, 22-02-2018
09:00-12:00 Ekskursion - Farum kulturpark (2 x HT-Kort) 1A, 1B BIW, KNØ, MCA
Uge 9
mandag, 26-02-2018
- Turbolæsning (6. årgang) 6A, 6B BAF, BKJ, HBR, IPO, IVE, MAY, SHN, TMA, VØR, NGO
08:30-13:30 Kidsvolley Fun Cup 8. årang 8A, 8B CHO, DST, HRA, IPO, JLA, MAY, MPO, SHN, SST, TLJ, CAR
tirsdag, 27-02-2018
- Turbolæsning (6. årgang) 6A, 6B BAF, BKJ, HBR, IPO, IVE, MAY, SHN, TMA, VØR, NGO
08:30-13:30 Kidsvolley Fun Cup 7. årgang 7A, 7B ALO, HMO, HRA, JLA, MAA, MAY, MGR, MPO, SBR, SHN, TLJ, TMA, UFI, CAR
onsdag, 28-02-2018
- Turbolæsning (6. årgang) 6A, 6B BAF, BKJ, HBR, IPO, IVE, MAY, SHN, TMA, VØR, NGO
08:00-08:15 Morgensamling for 0. - 6. årgang (Trille og Irene) 0A, 0B, 0C, 1A, 1B, 1C, 2A, 2B, 2C, 3A, 3B, 4A, 4B, 5X, 5Y, 5Z, 6A, 6B
08:30-13:30 Kidsvolley Fun Cup 6. årgang 6A, 6B BKJ, HBR, IPO, IVE, MAY, SHN, TMA, VØR, NGO